Auto-detailing - O nas

O NAS

Firma AUTO-DETAILING, Michał Cieszyński powstała w 2006 roku. Pomysł narodził się poprzez pasje, zaangażowanie, wielki potencjał oraz chęć i możliwość rozwoju w dziedzinie zaczynającej się od standardowego mycia, a kończącej się na w pełni profesjonalnemu detailingowi pojazdów.

Właściciel firmy, swoją przygodę w świecie aut rozpoczął w 2005 roku od wyjazdu za granice (Hamburg), celem pogłębienia oraz zdobycia doświadczenia w zawodzie detailera. Nauka i praca zaczęła się od doskonalenia umiejętności mycia aut, wraz z dobraniem odpowiednich środków celem uzyskania maksymalnych efektów detailingu. Kolejnym etapem nauki była ocena aut w ramach detailingu. Możliwości które sprawiają, że auto nawet kilkuletnie będzie wyglądało jak nowe. Tym samym ponowna radość Klienta, jak podczas zakupu.

Doświadczenie Michała, zdobyte m.in. w Porsche Zentrum Hamburg Nord – West oraz Porsche Zentrum Hamburg Eiffestrasse pozwoliło na kilkuletnią praktykę z najlepszymi detailerami. Owocna nauka oraz zaangażowanie przyczyniło się do założenia własnej firmy w branży detailingu, w mieście Gdynia.

Oficjalne otwarcie Auto–Detailing'u w Gdyni miało miejsce 1 lutego 2012. Od tego czasu nasza firma stara się, aby świadczone usługi spełniały zapotrzebowania oraz marzenia naszych Klientów. Rozwój branży detailingu, powoduje że z miesiąca na miesiąc, aktualizujemy szeroki wachlarz oferowanych usług oraz dobór odpowiednich środków. Aby również dla nas przyjemnością był Wasz uśmiech i zadowolenie.
Auto-detailing - Facebook

All rights reserved 2014 irson.pl